Skip to main content

COVID-19. ВАКЦИНАЦІЯ

COVID-19: ЖИТЕЛЯМ МІСТА ХАРКОВА НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ТА РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ АНТИКОВІДНИМИ ВАКЦИНАМИ

У ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ В ЛІКАРНІ №3
ВАКЦИНАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ У МАНІПУЛЯЦІЙНОМУ КАБІНЕТІ (4-й поверх, каб. №92).
ПЕРЕД ВАКЦИНАЦІЄЮ ПАЦІЄНТІВ ОГЛЯДАЄ ЛІКАР, НАДАЄТЬСЯ НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА РОЗ’ЯСНЕННЯ. НАПРАВЛЕННЯ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ НЕ ПОТРІБНЕ.

Шановні пацієнти!  Епідеміологічна ситуація, пов’язана з розповсюдженням коронавірусної інфекції, викликає велике занепокоєння й становить серйозну загрозу здоров’ю та життю наших громадян.

Серед тих, у кого виявлено захворювання, – люди різного віку. При цьому очевидна тенденція: коронавірусна хвороба, перш за все, становить загрозу для тих, хто не вакцинувався. Під удар потрапляють люди у віці та ті, хто має хронічні хвороби.

Зростання рівня захворюваності на COVID-19 є викликом, подолання якого залежить від багатьох чинників. Серед них на одному з перших місць – відповідальність кожної людини за дотримання правил епідеміологічної безпеки, свідомого ставлення до вакцинації, яка була і залишається на сьогодні ефективним засобом, що формує імунітет до COVID-19, а відтак рятує від тяжкого перебігу хвороби та смерті.

Зростання захворюваності на COVID-19, значна кількість летальних випадків серед невакцинованих людей свідчить про необхідність невідкладно подбати про проведення щеплення, не відкладаючи його по потім. Особлива увага в цьому сенсі має бути приділена людям у віці 60+. За рекомендаціями наукових інституцій вакцинуватися варто також людям, які перехворіли коронавірусною хворобою.

У м. Харкові організована робота широкої мережі пунктів щеплення. Вакцинацію можна зробити і в КНП «Міська лікарня №3» ХМР: пункт щеплення функціонує в амбулаторії на вул. Доватора, 7 (Новобаварський район), який працює в режимі медустанови. Тут працюють кваліфіковані спеціально навчені медичні працівники, дотримуються всі вимоги епідконтролю.

Щеплення проводиться ефективними вакцинами, які є якісними, безпечними та ефективними. Вакцинація проводиться безоплатно. Слід пам’ятати, що щеплені люди також можуть захворіти на COVID-19 та можуть становити загрозу інфікування для свого оточення. Тож на всіх членів суспільства поширюється вимога дотримання маскового режиму, зменшення кількості контактів, гігієнічна обробка рук.

У разі появи симптомів захворювання зверніться до свого сімейного лікаря та дотримуйтесь його рекомендацій. Будьте свідомі та бережіть себе!

З побажаннями здоров’я, адміністрація КНП «Міська лікарня №3» ХМР

ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ, ВАКЦИНАЦІЮ, ІНШІ ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua/

ЧИ ПОТРІБНО ВАКЦИНУВАТИСЯ ТИМ, ХТО ПЕРЕХВОРІВ НА COVID-19. 01.01.2024

ЗАВЕРШЕННЯ ДІЇ КАРАНТИНУ, ПОВ’ЯЗАНОГО З ПАНДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ. 02.07.2023

В УКРАЇНІ ВВОДЯТЬ БУСТЕРНУ ДОЗУ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19  ДЛЯ ВСІХ ВАКЦИНОВАНИХ. 10.01.2022

УХВАЛЕНО ЗМІНИ ДО ЗМІШАНИХ СХЕМ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID19. 13.01.2022

ВВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19. ПРО ПОДРОБИЦІ ДІЗНАЙСЯ У СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ.14.12.2021

ЧИ МОЖНА ВАКЦИНУВАТИСЯ ЛЮДЯМ З СУПУТНІМИ ХВОРОБАМИ?  ПОЯСНЕННЯ ДАЮТЬ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ. 27.11.2021

ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ – У ЩОТИЖНЕВИХ ДАЙДЖЕСТАХ НОВИН «COVID-19. ЦИФРИ І ФАКТИ» (ВСІ ВИПУСКИ)  

 

 

МАСКИ МАКСИМІЗУЮТЬ ЗАХИСТ ВІД ВІРУСУ