Skip to main content

Гостьова


Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація КНП «Міська лікарня №3» ХМР прагне до конструктивного діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу. Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.222.104.206.
Ваш запис у Гостьовій книзі буде доступним для перегляду після попередньої модерації.
13 записів
Юрій Юрій написав 21 Квітня 2024 року в 13:38
Все врачи и Адміністрація КНП «Міська лікарня №3» ХМР очень грамотные и вежливые медицинские работники. КНП «Міська лікарня №3» ХМР на высоте здравоохранения города Харькова в столь тяжёлое военное время Украины и города Харькова и в этом большая заслуга врача терапевта Барбашовой Виктории Александровны и Всего коллектива врачей предприятия. Одним словом так держать. Молодцы.
Артур Артур написав 15 Лютого 2024 року в 14:47
Добрый день!семейный врач выписала электронное направление на сдачу общий анализ мочи,клиничный анализ крови и биохимия!Сколько это стоит,в какой кабинет обращаться в какое время,что при себе нужно иметь?заранее спасибо!
Відповідь Адміністрації: med1
Пане Артуре, дякуємо Вам за звернення!
Якщо Ви маєте електронне направлення на проведення аналізів, яке виписав сімейний лікар, то вони проводитимуться безоплатно в межах Програми медичних гарантій.
Звертайтесь, будь ласка, до клініко-діагностичної лабораторії: в кабінеті № 1, 1-й поверх, де у Вас візьмуть кров для клінічного та біохімічного дослідження, в кабінеті 21 - прийом аналізу сечі.
Прийом аналізів проводиться з понеділка до п'ятниці 08:00 - 10:00 без попереднього запису (за живою чергою). Вам потрібно мати із собою роздруковані скерування для проведення аналізів.
Ірина Ірина написав 06 Лютого 2024 року в 11:41
Добрий день. Пенсіонеру треба здати аналізи крові (клінічний, ліпідний спектр, глюкоза, коагулограма). Підскажіть, будь ласка, час прийому, безкоштовно чи за гроші?
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня, шановна Ірино!
Стосовно Вашого питання про здачу аналізів повідомляємо наступне.
Клінічний аналіз крові, аналізи на ліпідний спектр, глюкозу та коагулограму входить до переліку аналізів, що включені до Програми медичних гарантій, тож для пацієнтів вони проводяться безоплатно за умови наявності електронного направлення, наданого сімейним лікарем.
Звертатися до клініко-діагностичної лабораторії з понеділка до п'ятниці з 08:00 до 09:00 (1-й поверх, кабінет №20) за живою чергою.
Бажаємо доброгоо здоров'я!
Анастасія Анастасія написав 29 Січня 2024 року в 20:31
Мені та членмм моєї сім'ї необхідно зробити щеплення від Ковід-19 , одне щеплення вперше, інші - повторно. Яка вакцина наразі використовується з цією метою у лікарні та чи приймуть нас у разі відсутності декларації.
Чекаємо на відповідь
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Анастасіє!
Дякуємо Вам за звернення і повідомляємо, що в нашому закладі проводиться вакцинація проти COVID-19 вакцинами Comirnati та Comirnati Omicron. За будь-яких умов (наявність або відсутність декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу) Ви маєте право на проведення щеплення.
Вакцинація проводиться за наступним розкладом:
* понеділок 11:00 -13:00
* вівторок 13:00 -15:00
* середа 11:00 -13:00
* четвер 13:00 -15:00
* п'ятниця 11:00 -13:00
Для отримання щеплення Вам і членам Вашої родини необхідно записатися до лікаря-терапевта Столової Т.В.
Інна Інна написав 22 Січня 2024 року в 22:57
Роз'ясніть, будь ласка, скільки часу триває термін дії електронного направлення. Це перше питання. І друге: чи можу я скористатися направленням, яке отримала в червні минулого року в іншому населеному пункті.
Дякую за відповідь і сподіваюсь на її отримання.
Відповідь Адміністрації: med1
Доброго дня, шановна Інно!
Надаємо необхідні Вам роз'яснення щодо електронного направлення, яке видається для проведення консультацій у вузьких спеціалістів, інструментальних та лабораторних обстежень, планових госпіталізацій. .
Отримавши електронне направлення, пацієнт може самостійно обрати медичний заклад незалежно від свого місця проживання чи реєстрації або того, в якому районі чи місті працює лікар, який виписав направлення.
При цьому необхідно врахувати, що обрана пацієнтом медустанова має укладений договір з Національною службою здоров'я України.
Направлення дійсне протягом одного року і вважаться використаним у разі його погашення лікарем після завершення прийому пацієнта за цим направленням.
Більш детальну інформацію щодо електронного направлення Ви можtте переглянути на сайті лікарні за посиланням:
https://3lik.city.kharkiv.ua/e-servisy/elektronni-napravlennya/elektronne-napravlennya/
Звертайтесь до наших фахівців, будемо раді надати Вам необхідну медичну допомогу.
Veronika Veronika написав 18 Січня 2024 року в 12:25
Доброго дня! Хочу з'ясувати, чи залишається дійсним електронний рецепт після відміни прийому за ініціативою пацієнта Залисалася заздалегідь, але так склалися обставини, що не зможу в день призначеного прийому знаходитися в місті. При цьому до лікаря треба обов'язково потрапити.
Дуже дякую за відповідь.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Вероніко! Дякуємо за звернення та надаємо роз'янення з приводу Вашого запитання.
У разі скасування запису на лікарський прийом електронне направлення залишається дійсним впродовж одного року або до дати його погашення лікарем за підсумками проведеного прийому.
Тож надане Вам електронне направлення залишається актуальним. ПРохання звернутися до реєстратури лікарні для скасування прийому (особисто або по телефону (057) 725-57-59). Крім того Ви можете самостійно відминити запис, скориставшись медінформсистемою Helsi:
сімейні лікарі: https://helsi.me/clinic/b8244d01-58a4-4747-b66b-6c8c64add8dd/doctors
лікарі клініко-діагностичного центру:
https://helsi.me/clinic/467362d7-7b90-47ea-9125-9689fe09b8cb/doctors
Ольга Ольга написав 30 Листопада 2023 року в 20:23
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, хто з лікарів підписує декларації.
Дякую!
Відповідь Адміністрації: med1
Вітаємо, шановна Ольго!
Щодо укладаня декларацій на надання первинно медичної допомоги повідомляємо, що їнаразі їх підписують троє лікарів Центру ПМД, а саме:
Бондаренко Вікторія Віталіївна, лікар загальної практики – сімейний лікар, вища кваліфікаційна категорія, кабінет №64; Полинцева Вікторія Віталіївна, лікар-терапевт, перша кваліфікаційна категорія, кабінет №77; Куценко Ольга Ювіналіївна, лікар-терапевт, перша кваліфікаційна категорія, кабінет №65.
Звертатися у години прийому лікарів за умови попереднього запису. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Графік прийому уточнюйте у реєстратурі лікарні за телефонами: 725- 57- 22, 725- 57- 59 понеділок – п’ятниця, 08:00 – 18.00, субота 08:00 – 15:00 або на сайті медінформсистеми Helsi за посиланням: https://helsi.me/clinic/b8244d01-58a4-4747-b66b-6c8c64add8dd/doctors
Дякуємо, що обрали наш медичний заклад, чекаємо на Вас!
Лисанова Валерія Лисанова Валерія написав 12 Березня 2023 року в 00:01
Доброго дня! Хочу з'ясувати - травматологічна служба у воєнний час працює у неділю? Якщо так, то з якої до якої години! Дякую!
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Валеріє!
Травматологічний пункт нашої лікарні працює щоденно у цілодобовому режимі. Звертайтесь, будь ласка, і Вам буде надана необхідна медична допомога.
Михаил Лопатько Михаил Лопатько написав 02 Грудня 2022 року в 21:48
Подскажите,а что за доктор в стоматологии работает Третьяк Игорь Викторович???
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Михайле!
Лікар-стоматолог, про якого Ви запитуєте, арендує приміщення у нашій лікарні як лікар-ФОП, тож не входить до штату медзакладу.
Як відомо, відповідно до діючої системи держаних медичних гарантій пакетом з безоплатної стоматологічної допомоги передбачено надання пацієнтам лише ургентної допомоги, її вартість відшкодовується державою. Всі інші види стоматологічного лікування наразі не входять до програми державних гарантій.
Дмитро Дмитро написав 16 Серпня 2022 року в 16:36
Доброго дня. До вас перевезли архів з пологового будинку на Тімірязева, як можна отримати дані з цього архіву про народження? Треба підтвердження, що я народився саме в цьому пологовому будинку за 1976 рік. Дякую.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Дмитре, вітаємо Вас!
Щоб отмати довідку, про яку Ви пишете у зверненні, Вам необхідно звернутися у письмовій формі до керівництва нашої лікарні. У заяві слід викласти прохання про отримання відомостей про факт Вашого народження в 1976 році.
З повагою, адміністрація КНП "Міська лікарня №3" ХМР
Мария Мария написав 02 Січня 2022 року в 23:18
Всех работников больницы - руководство, врачей, медсестричек, санитарок - поздравляем с наступившим Новым 2022 годом!
В течение минувшего года мы еще раз убедились в там, насколько важен Ваш труд и благодарны всем Вам за то, что помогаете нам в самые сложные периоды нашей жизни.
Желаем, чтобы Вы были здоровы, счастливы,имели достойное вознаграждение за свой труд и всегда оставались достойныии Вашей благородной профессии.
Семья Вакуленко
Сергей Сергей написав 13 Жовтня 2021 року в 09:51
Добрый день
Подскажите пожалуйста, если не заключал договор с врачем ,какие документы нужны сегодня чтобы это сделать?
Відповідь Адміністрації: med1
Щановний Сергію, для укладання декларації на надання первинної медичної допомоги необхідно звернутися до обраного Вами лікаря у часи його прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Ганна Ганна написав 23 Вересня 2021 року в 20:11
Підкажіть, будь ласка, чи можна звернутися на прийом до лікарів консультаційно-діагностичного центру, маючи направлення, видане лікарем-терапевтом іншої поліклініки.
Дякую
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ганно, наявність електронного направлення на консультаційний прийом, є підставою для того, щоб пацієнт сам визначився з медичним закладом та фахівцем, до якого він має бажання звернутися за наданням медичної допомоги.
Якщо у поліклініці КНП "Міська лікарня №3" ХМР є фахівець відповідної спеціальності, звертайтесь, будь ласка, до реєстратури та записуйтесь на прийом. Дякуємо Вам за звернення та бажаємо здоров’я!