Гостьова

Шановні відвідувачі сайту!

Адміністрація КНП «Міська лікарня №3» ХМР прагне до конструктивного діалогу з кожним, хто зацікавлений у підвищенні якості надання медичних послуг і готовий надати пропозиції щодо вдосконалення діяльності медичного закладу.
Усі Ваші звернення будуть розглянуті та прийняті до уваги.  При цьому застерігаємо: використання ненормативної лексики, погроз, пересилка спаму є неприпустимими. Залишаємо за собою право на редагування та видалення записів
.

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 44.200.145.223.
Ваш запис у Гостьовій книзі буде доступним для перегляду після попередньої модерації.
6 записів
Лисанова Валерія Лисанова Валерія написав 12 Березня 2023 року в 00:01
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, травматологічна служба у воєнний час працює у неділю? Якщо так, то з якої до якої години! Дякую!
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Валеріє! Травматологічний пункт нашої лікарні працює щоденно у цілодобовому режимі. Звертайтесь, будь ласка, і Вам буде надана необхідна медична допомога.
Михаил Лопатько Михаил Лопатько написав 02 Грудня 2022 року в 21:48
Подскажите,а что за доктор в стоматологии работает Третьяк Игорь Викторович???
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Михайле! Лікар-стоматолог, про якого Ви запитуєте, арендує приміщення у нашій лікарні як лікар-ФОП, тож не входить до штату медзакладу. Як відомо, відповідно до діючої системи держаних медичних гарантій пакетом з безоплатної стоматологічної допомоги передбачено надання пацієнтам лише ургентної допомоги, її вартість відшкодовується державою. Всі інші види стоматологічного лікування наразі не входять до програми державних гарантій.
Дмитро Дмитро написав 16 Серпня 2022 року в 16:36
Доброго дня. До вас перевезли архів з пологового будинку на Тімірязева, як можна отримати дані з цього архіву про народження? Треба підтвердження, що я народився саме в цьому пологовому будинку за 1976 рік. Дякую.
Відповідь Адміністрації: med1
Шановний Дмитре, вітаємо Вас! Щоб отмати довідку, про яку Ви пишете у зверненні, Вам необхідно звернутися у письмовій формі до керівництва нашої лікарні. У заяві слід викласти прохання про отримання відомостей про факт Вашого народження в 1976 році. З повагою, адміністрація КНП "Міська лікарня №3" ХМР
Мария Мария написав 02 Січня 2022 року в 23:18
Всех работников больницы - руководство, врачей, медсестричек, санитарок - поздравляем с наступившим Новым 2022 годом! В течение минувшего года мы еще раз убедились в там, насколько важен Ваш труд и благодарны всем Вам за то, что помогаете нам в самые сложные периоды нашей жизни. Желаем, чтобы Вы были здоровы, счастливы,имели достойное вознаграждение за свой труд и всегда оставались достойныии Вашей благородной профессии. Семья Вакуленко
Сергей Сергей написав 13 Жовтня 2021 року в 09:51
Добрый день Подскажите пожалуйста, если не заключал договор с врачем ,какие документы нужны сегодня чтобы это сделать?
Відповідь Адміністрації: med1
Щановний Сергію, для укладання декларації на надання первинної медичної допомоги необхідно звернутися до обраного Вами лікаря у часи його прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Ганна Ганна написав 23 Вересня 2021 року в 20:11
Підкажіть, будь ласка, чи можна звернутися на прийом до лікарів консультаційно-діагностичного центру, маючи направлення, видане лікарем-терапевтом іншої поліклініки. Дякую
Відповідь Адміністрації: med1
Шановна Ганно, наявність електронного направлення на консультаційний прийом, є підставою для того, щоб пацієнт сам визначився з медичним закладом та фахівцем, до якого він має бажання звернутися за наданням медичної допомоги. Якщо у поліклініці КНП "Міська лікарня №3" ХМР є фахівець відповідної спеціальності, звертайтесь, будь ласка, до реєстратури та записуйтесь на прийом. Дякуємо Вам за звернення та бажаємо здоров’я!